Współpraca naukowa

Z radością informujemy, że dołączyła do nas dr Milica Radan z Institute for Medicinal Plants Research "dr Josif Pančić" w Belgradzie.

Obrona rozprawy doktorskiej pracownika KiZ Farmakognozji i Biomateriałów

Z przyjemnością informujemy, że nasz pracownik, mgr inż. Natalia Rosiak obroniła swoją rozprawę doktorską zatytułowaną: „Amorficzne dyspersje polifenoli”, obrona miała miejsce dnia 19.08.2024.

Obrona rozprawy doktorskiej pracownika KiZ Farmakognozji i Biomateriałów

Z przyjemnością informujemy, że nasz pracownik, mgr Szymon Sip obronił swoją rozprawę doktorską zatytułowaną: „Opracowanie układów dostarczania aktywnych biologicznie substancji o potencjale transformacji mikrobiomu jelitowego”.

Staż badawczy na Trinity College Dublin

Z radością informujemy, że nasza doktorantka, Anna Gościniak, rozpoczęła staż w prestiżowej School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences na Trinity College Dublin.