[OPUS 19] [Konferencja] ACCORD, Interdisciplinary Conference on Drug Sciences

W dniach 26-28 maja 2022 roku w Warszawie odbyła się konferencja ACCORD, Interdisciplinary Conference on Drug Sciences. Podczas konferencji mgr Ewa Garbiec i mgr Kamil Wdowiak zaprezentowali rezultaty przeprowadzonych badań w ramach projektu OPUS 19 (NCN, 2020/37/B/NZ7/03975).

XVIII FORUM FARMACJI PRZEMYSŁOWEJ 2022

W dniach 25 – 27 maja 2022 r. Pani Profesor Judyta Cielecka-Piontek oraz mgr Anna Stasiłowicz-Krzemień wzięły udział w XVIII FORUM FARMACJI PRZEMYSŁOWEJ 2022 „Zagadnienia regulacyjne w czasach pandemii" zorganizowanego przez Sekcję Farmacji Przemysłowej Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego.

GRANT STN

GRANT STN Projekt "Neuroprotekcyjny potencjał Witanii ospałej (Ashwagandhy)" uzyskał finansowanie w ramach Studenckich Grantów Naukowych STN i będzie realizowany w ramach STN Herba.

International Medical Congress of Silesia 2022

Z przyjemnością informujemy, że studentka Paulina Mikulska zdobyła 2. miejsce podczas konferencji International Medical Congress of Silesia 2022, która odbyła się w dniach 25-28 maja w Katowicach.