Controlled Release Society 2024

Wyniki realizacji projektu OPUS 19 (2020/37/B/NZ7/03975) zaprezentowano podczas Controlled Release Society 2024

International Congress on Natural Products Research

W dniach 13.07.2024-17.07.2024 w Krakowie odbyła się międzynarodowa konferencja International Congress on Natural Products Research.

Projekt TANGO zakończony

Z radością informujemy, że projekt pt. "Opracowanie innowacyjnego preparatu złożonego dedykowanego leczeniu nadciśnienia tętniczego" (nr TANGO-IV-C/0012/2019) realizowany w Katedrze i Zakładzie Farmakognozji i Biomateriałów pod kierownictwem prof. dr hab. Judyty Cieleckiej-Piontek w ramach wspólnego przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowego Centrum Nauki, został oficjalnie zakończony i uznany za wykonany w całości.

Stażystka w Katedrze i Zakładzie Farmakognozji i Biomateriałów

Z radością informujemy, że Pani Matilde Boné z Faculdade de Farmácia da Universidade de Coimbra rozpoczęła w poniedziałek swój staż w Katedrze i Zakładzie Farmakognozji i Biomateriałów w ramach Programu Wymiany Studenckiej.